ubezpieczenie nurkowe DAN
facebook nurkowanie.pl

Centrum Nurkowe Pijawka organizuje wyjazdy szkoleniowe w ramach prowadzonych kursów i specjalizacji PADI zarówno krajowe jak i zagraniczne. Szkolenia prowadzone w Polsce odbywają się w akwenach słodkowodnych takich jak jeziora lub zalane kamieniołomy jak również w Morzu Bałtyckim. Zagraniczne wyjazdy obejmują zarówno kierunki europejskie takie jak Morze Bałtyckie czy Morze śródziemne jak również egzotyczne w których dominują takie destynacje jak Egipt, Indonezja, Filipiny czy Tajlandia.

Wyjazdy o charakterze turystycznym prowadzimy we współpracy z biurem podróży Divetour oferującym wycieczki zorganizowane, organizację zakwaterowania, zakup biletów lotniczych oraz ubezpieczeń turystycznych za pośrednictwem towarzystwa ubezpieczeniowego Hestia.

Najbliższe wyjazdy

wyjazd Safari nurkowe

Safari St. John's

Zapraszamy na nurkowe safari do słonecznego Egiptu. Mamy w planach nurkowanie na rafach St. John's, Fury Shoals, Elphanistone oraz zobaczyć wrak Salem Express.

wyjazd Płotki

Nurkowanie z dinozaurami

Serdecznie zapraszamy na wyjazd nad jezioro Płotki, niedaleko Piły. W planach mamy szkolenia na poziom AOWD PADI, kurs specjalizacji Doskonała Pływalność oraz nurkowania rekreacyjne.

wyjazd Kulka

Jez. Łęsk - Kulka

Wakacje rozpoczynamy kursem Rescu Diver na Kulce. Jeśli chcielibyście do nas dołączyć i rekreacyjnie ponurkować w pięknych warunkach przyrody jeziora Łęsk - Serdecznie zapraszamy.

wyjazd Koparki

Koparki - Jaworzno

Serdecznie zapraszamy na wyjazd na jeden z piękniejszych kamieniołomów w polsce czyli słynne Koparki. W planach mamy szkolenia na poziom OWD PADI, kurs specjalizacji Nurkowanie Wrakowe oraz nurkowania rekreacyjne.

wyjazd Hańcza

Jez. Hańcza - Błaskowizna

Zapraszamy na kolejny wspólny wyjazd nurkowy. Tym razem nad najgłębsze jezioro Polski - Hańczę, z piękną podwodną ścianką , rakami i miętusami. Na wyjeździe planujemy szkolenia specjalizacji Nurkowanie Głębokie.

wyjazd Kea

Ateny / Wyspa Kea - Grecja

Zapraszamy na wyjazd nurkowy do Aten na nurkowania wokół wyspy Kea. Planujemy zwiedzanie wraków m.in parowca Patris i transportowca Kyra Leni. Wymagana specjalizacja Nurkowanie Głębokie lub stopnie techniczne.

wyjazd Dahab

Sylwester w Dahabie - Egipt

Zapraszamy na wspólne świętowanie Nowego Roku w słonecznym Egipcie. Lecimy na tydzień do Dahabu a w planach mamy nurkowania w pięknych wodach zatoki Akaba.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Kontakt
Powered by BreezingForms

Centrum Nurkowe | Sklep

ul. Puławska 84

02-603 Warszawa

 

Kontakt

tel. (22) 844 91 04

tel. 601 144 440

e-mail: nurkowanie@nurkowanie.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-19:00

Sob: 11:00-13:00

16-17 sierpnia zamknięte