ubezpieczenie nurkowe DAN
facebook nurkowanie.pl

Centrum Nurkowe Pijawka organizuje wyjazdy szkoleniowe w ramach prowadzonych kursów i specjalizacji PADI zarówno krajowe jak i zagraniczne. Szkolenia prowadzone w Polsce odbywają się w akwenach słodkowodnych takich jak jeziora lub zalane kamieniołomy jak również w Morzu Bałtyckim. Zagraniczne wyjazdy obejmują zarówno kierunki europejskie takie jak Morze Bałtyckie czy Morze śródziemne jak również egzotyczne w których dominują takie destynacje jak Egipt, Indonezja, Filipiny czy Tajlandia.

Wyjazdy o charakterze turystycznym prowadzimy we współpracy z biurem podróży Divetour oferującym wycieczki zorganizowane, organizację zakwaterowania, zakup biletów lotniczych oraz ubezpieczeń turystycznych za pośrednictwem towarzystwa ubezpieczeniowego Hestia.

Najbliższe wyjazdy

wyjazd Safari nurkowe

Safari Wrakowe

Zapraszamy na wspaniały wypad do słonecznego Egiptu na nurkowe safari. Planujemy nurkowania na wrakach w północnej części Morza Czerwonego.

wyjazd Honoratka

Weekendowa Honoratka

Serdecznie zapraszamy na wyjazd do Konina na nurkowania z zalanej kopalni odkrywkowej Honoratka.

wyjazd Budzisławskie

Jezioro Budzisławskie

Serdecznie zapraszamy na wyjazd nad jezioro Budzisławskie niedaleko Konina. Planujemy nurkowania rekreacyjne, zaś dla chętnych kurs suchego skafandra.

wyjazd Marsa Alam

Egipt - Marsa Alam

Zapraszamy na wyjazd do Marsa Alam na nurkowania w pięknych i przejrzystych wodach Morza Czerwonego. Na wyjeździe istnieje możliwość dokończenia kursu OWD, oraz zrobienia kursu AOWD.

wyjazd Hańcza

Jez. Hańcza - Błaskowizna

Zapraszamy na kolejny wspólny wyjazd nurkowy. Tym razem nad najgłębsze jezioro Polski - Hańczę, z piękną podwodną ścianką , rakami i miętusami. Na wyjeździe planujemy szkolenia specjalizacji Nurkowanie Głębokie.

wyjazd Koparki

Wakcyjne Koparki

Serdecznie zapraszamy na wyjazd na jeden z piękniejszych kamieniołomów w Polsce czyli słynne Koparki. W planach mamy nurkowania rekreacyjne oraz szkoleniowe.

wyjazd hel

Wraki Zatoki Puckiej

Zapraszamy na nurkowania w Zatoce Puckiej na wrakach takich jak ORP Groźny, ORP Delfin czy ORP Bryza.

wyjazd Dahab

Egipt - Dahab

Zapraszamy na wyjazd do Dahabu na nurkowania w pięknych i przejrzystych wodach Morza Czerwonego. Na wyjeździe istnieje możliwość dokończenia kursu OWD z naszym instruktorem, oraz zrobienia kursu AOWD.

wyjazd Kulka

Rescue w Kulce

Jedziemy na weekend do Kulki. Jeśli chcielibyście do nas dołączyć i rekreacyjnie ponurkować w pięknych warunkach przyrody jeziora Łęsk - Serdecznie zapraszamy.

wyjazd niemcy

Niemieckie kamieniołomy

Na Halloween planujemy wyjazd do Nordhausen oraz w okolice Budziszyna na nurkowania w mrocznych niemieckich kamieniołomach jak Horka, Sparmann czy Steina :)

wyjazd Marsa Alam

Indonezja - Bali

Zapraszamy na wyjazd na bajkową wyspę Bali na nurkowania w Indonezji. Na wyjeździe istnieje możliwość zrobienia kursu AOWD.

Kontakt

 

Centrum Nurkowe Nurkowanie.pl

tel. 22 844 91 04

biuro@nurkowanie.pl

ul. Grójecka 40A

02-320 Warszawa

 

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 18:00

Sob: nieczynne

 

 

 

Kontakt - Sklep | Serwis

tel. 601 336 507

sklep@nurkowanie.pl

 

Kontakt - Szkolenia | Wyjazdy

tel. 793 981 983

nurkowanie@nurkowanie.pl