ubezpieczenie nurkowe DAN
facebook nurkowanie.pl

Centrum Nurkowe Pijawka organizuje wyjazdy szkoleniowe w ramach prowadzonych kursów i specjalizacji PADI zarówno krajowe jak i zagraniczne. Szkolenia prowadzone w Polsce odbywają się w akwenach słodkowodnych takich jak jeziora lub zalane kamieniołomy jak również w Morzu Bałtyckim. Zagraniczne wyjazdy obejmują zarówno kierunki europejskie takie jak Morze Bałtyckie czy Morze śródziemne jak również egzotyczne w których dominują takie destynacje jak Egipt, Indonezja, Filipiny czy Tajlandia.

Wyjazdy o charakterze turystycznym prowadzimy we współpracy z biurem podróży Divetour oferującym wycieczki zorganizowane, organizację zakwaterowania, zakup biletów lotniczych oraz ubezpieczeń turystycznych za pośrednictwem towarzystwa ubezpieczeniowego Hestia.

Najbliższe wyjazdy

wyjazd Koparki

Koparki pod lodem

Serdecznie zapraszamy na wyjazd na jeden z piękniejszych kamieniołomów w Polsce czyli słynne Koparki. W planach mamy szkolenia specjalizacji Nurkowanie Podlodowe.

wyjazd Dahab

Wyjazd do Egiptu - Dahab

Zapraszamy na wyjazd do Dahabu na nurkowania w pięknych i przejrzystych wodach Morza Czerwonego. Na wyjeździe istnieje możliwość dokończenia kursu OWD z naszym instruktorem, oraz zrobienia kursu AOWD.

wyjazd Kulka

Rozpoczęcie sezonu - Kulka

Sezon rozpoczynamy nurkowaniami na Kulce. Jeśli chcielibyście do nas dołączyć i rekreacyjnie ponurkować w pięknych warunkach przyrody jeziora Łęsk - Serdecznie zapraszamy.

wyjazd niemcy

Niemieckie Kamieniołomy

Na wiosnę jedziemy w okolice Budziszyna na nurkowania w pięknych niemieckich kamieniołomach jak Horka, Sparmann czy Wildschütz.

wyjazd Malta

Majowa Malta

Zapraszamy na spędzenie majówki na słonecznej Malcie. Planujemy tygodniowy wyjazd nurkowy wraz z możliwością ukończenia kursów OWD oraz AOWD

wyjazd Hel

Wraki Zatoki Gdańskiej

Zapraszamy na wyjazd wrakowy na Hel na nurkowania w pięknych wodach Bałtyku. Planujemy zobaczyć wraki w Zatoce Gdańskiej takie jak: Malutka, Delfin, Groźny, Munin i Bryza.

wyjazd Cypr

Cypr - Protaras i Larnaka

Zapraszamy na wyjazd nurkowy na Cypr. Nurkować będziemy w okolicach Protaras oraz na słynnym wraku promu Zenoba niedaleko Larnaki.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Kontakt
Powered by BreezingForms

Centrum Nurkowe | Sklep

ul. Puławska 84

02-603 Warszawa

 

Kontakt

tel. (22) 844 91 04

tel. 601 144 440

e-mail: nurkowanie@nurkowanie.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-19:00

Sob: 11:00-13:00

2-7 stycznia zamknięte