instagram nurkowanie.pl
facebook nurkowanie.pl

W ramach wyjazdów egzotycznych proponujemy szkolenia w różnych częściach globu, zarówno w Afryce, Azji jak i obu Amerykach. W wodach Pacyfiku, Oceanu Indyjskiego czy w Morzu Czerwonym czekają na nas bajecznie kolorowe rafy i niezliczona ilość gatunków zwierząt. Spotkamy tam zarówno małe rybki czy skorupiaki jak i większe zwierzęta jak żółwie, delfiny, najróżniejsze gatunki rekinów a nawet wieloryby. Krystaliczna i ciepła woda w połączeniu z gorącym piaskiem i cieniem palm jest doskonałym pomysłem zarówno na wypoczynek jak i na przeżycie podwodnej przygody.

Najbliższe wyjazdy

wyjazd Safari nurkowe

Safari Brother, Daedalus, Elphinstone

Zapraszamy na wspaniały wypad do słonecznego Egiptu na nurkowe safari. Planujemy nurkowania w najbardziej ekscytujacyhc zakątkach Morza Czerwonego: Brother Islands, Daedalus i Elphinstone.

wyjazd Dahab

Egipt - Dahab

Zapraszamy na wyjazd do Dahabu na nurkowania w pięknych i przejrzystych wodach Morza Czerwonego. Na wyjeździe istnieje możliwość dokończenia kursu OWD z naszym instruktorem, oraz zrobienia kursu AOWD.

wyjazd Meksyk Cenoty

Meksyk - nurkowanie w cenotach

Zapraszamy na magiczny wyjazd do Meksyku. Planujemy nurkowania w prawdopodobnie najpiękniejszym miejscu jakim są cenoty na półwyspie Jukatan.

Kontakt

 

Centrum Nurkowe Nurkowanie.pl

tel. 22 844 91 04

tel. 601 144 440

nurkowanie@nurkowanie.pl

ul. Grójecka 40A

02-320 Warszawa

 

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 18:00

Sob: nieczynne

 

 

 

Kontakt - Sklep | Serwis

Zbigniew Klepacki

tel. 601 336 507

sklep@nurkowanie.pl

 

Kontakt - Szkolenia | Wyjazdy

Konrad Lubczyński

tel. 793 981 983

nurkowanie@nurkowanie.pl