instagram nurkowanie.pl
facebook nurkowanie.pl

Prowadzimy szkolenia na wszystkich szczeblach nurkowania rekreacyjnego, szkolenia specjalizacyjne, również kursy pierwszej pomocy. Szkolenia mamy oparte na systemie PADI - największej organizacji nurkowej na świecie, oraz IANTD - lidera wśród organizacji wprowadzających szkolenia nitroksowe,  trimixowe i rebreatherowe .

Kursy dla początkujących

Jeśli twoim marzeniem jest nurkowanie, nie ma nic prostszego niż zapisać się na kurs, który otworzy ci drzwi do nowego świata i będzie niezapomnianą, pełna radości przygodą. Dla początkujących prowadzimy pojedyncze zajęcia basenowe w ramach programu DSD PADI jak również pełny kurs Open Water Diver PADI po ukończeniu którego zostaniesz samodzielnym, certyfikowanym nurkiem mogącym zacząć eksplorować morza i oceany na całym świecie. W swojej ofercie posiadamy też rozbudowany program dla początkujących oparty szkoleniach IANTD który kompleksowo wprowadzi cię w świat nurkowy.

Discover Scuba Diving

Spróbuj nurkowania
Deepspot

System szkolenia PADI

PADI - Professional Association Diving Instructor (Profesjonalny Związek Instruktorów Nurkowania) jest to największa na świecie organizacja zrzeszająca nurków rekreacyjnych. Jako organizacja międzynarodowa posiada swoje biura niemal na całym świecie. Biura te obsługują ponad 123 tysiące indywidualnych profesjonalnych członków i ponad 5 tysięcy centrów nurkowych i resortów w ponad 180 krajach. Aby spełnić potrzeby nurków materiały PADI dostępne są w ok. 30 językach. Każdego roku prawie milion nurków zdobywa swoje certyfikaty korzystając ze szkoleń PADI i jest to około 70% wszystkich certyfikatów nurkowych wydawanych na świecie.

Organizacja powstała w Stanach Zjednoczonych zostało założone w 1967 roku przez Johna Crowina i Ralpha Ericsona, którzy dziś pełnią funkcję odpowiednio: zastępcy i prezesa tej organizacji. Szkolenie w systemie PADI odbywa się według tych samych standardów na całym świecie.

System szkolenia IANTD

IANTD - International Association of Nitrox and Technical Divers (Międzynarodowe Stowarzyszenie Nurków Nitroksowych i Technicznych) jest najstarszą federacją prowadzącą szkolenia techniczne. Dziś w jej ramach odbywają się szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania od nurkowań rekreacyjnych do jaskiniowych i nurkowanań z rebreatherem włącznie.

Organizacja ta powstała w 1985 roku w USA. Została założycielem był Richarda "Dick" Rutkowskiego badacza medycyny nurkowej i hiperbarycznej oraz użycia mieszanin gazowych w nurkowaniu, dyrektora treningów nurkowych i badań hiperbarycznych National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA).

Dlaczego my?

Doświadczenie

Na rynku nurkowym działamy już od 1992 roku. W tym czasie wyszkoliliśmy setki nurków na wszystkich poziomach zaawansowania. Tysiące przeprowadzonych szkoleń pozwoliło nam wypracować odpowiednie standardy i dopasować swoje usługi do państwa potrzeb.

Bezpieczeństwo

Nasze kursy organizujemy na najwyższym poziomie zarówno od strony logistycznej jak i technicznej. Nasi instruktorzy posiadają odpowiednie umiejętności i wiedzę, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno w basenie jak i na wodach otwartych. Zawsze posiadamy zestaw tlenowy oraz niezbędny sprzęt do udzielenia pierwszej pomocy. Nurkujemy we współpracy z bazami nurkowymi o wysokich standardach jakości i bezpieczeństwa zarówno w kraju jak i zagranicą.

Małe grupy

Uważamy, że w dzisiejszych czasach komfort nauki powinien mieć każdy. Dlatego zajęcia prowadzimy w małych grupach. Pozwala to na indywidualne podejście do każdego kursanta i zapewnia wysoki komfort współpracy instruktora z kursantami. Maksymalna wielkość grupy to zespół nurkowy składający się z 3 kursantów i instruktora szkolącego. Kameralne szkolenia pozwalają tez lepiej dopasować terminy szkoleń do możliwości klientów.

Bez ukrytych kosztów!

Podajemy całościową kwotę za szkolenie z wyszczególnieniem, jakie są części składowe ceny naszych kursów. Jasne zasady i przejrzysty cennik pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnego doświadczenia z niespodziewanymi opłatami dodatkowymi.

Nowoczesny sprzęt nurkowy

Posiadamy nowoczesny, regularnie serwisowany sprzęt renomowanych firm, który będziesz mógł używać na kursie oraz wypożyczyc od nas posiadając już uprawnienia nurkowe.

Doskonały początek

Kurs podstawowy to dopiero początek. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie ścieżkę szkoleń, która doprowadzi cię do zaawansowanych nurkowań trimixowych lub też pozwoli spełnić marzenie zostania instruktorem nurkowania. Prócz szkoleń oferujemy też organizację wyjazdów, na których prócz nurkowań, zwiedzisz różne zakątki globu w świetnym towarzystwie.

To tylko kilka z naszych zalet, skontaktuj się z nami i przekonaj się sam, że nurkowanie to świetna zabawa!

Kontakt

 

Centrum Nurkowe Nurkowanie.pl

tel. 22 844 91 04

tel. 601 144 440

nurkowanie@nurkowanie.pl

ul. Grójecka 40A

02-320 Warszawa

 

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 18:00

Sob: nieczynne

 

 

 

Kontakt - Sklep | Serwis

Zbigniew Klepacki

tel. 601 336 507

sklep@nurkowanie.pl

 

Kontakt - Szkolenia | Wyjazdy

Konrad Lubczyński

tel. 793 981 983

nurkowanie@nurkowanie.pl