ubezpieczenie nurkowe DAN
facebook nurkowanie.pl

PADI Discovery Scuba Diving to program dla tych, którzy chcą spróbować nurkowania. Jeżeli nie jesteś pewien czy to sport dla Ciebie, spróbuj zanurzyć się razem z nami. Użyczymy Ci całego potrzebnego sprzętu, instruktor opowie Ci o przebiegu nurkowania i razem zejdziecie pod wodę. Jeżeli będziesz mieć opory przed zanurzeniem, nasz instruktor pomoże Ci przezwyciężyć strach i da odpowiednio dużo czasu, żebyś mógł się oswoić z wodą.

Wymagania wstępne:

  • Minimalny wymagany wiek kandydata to 10 lat
  • Wypełnienie dokumentów PADI
  • Brak przeciwwskazań medycznych do nurkowania

Program kursu

Zajęcia teoretyczne

W ramach części teoretycznej instruktor w krótkim wykładzie wyjaśni ci podstawy fizyki i fizjologi związanej z nurkowaniem, opowie o sprzęcie do nurkowania oraz omówi podstawowe procedury podczas nurkowania. Pokaże ci również jakich wygląda komunikacja pod wodą i co znaczą konkretne znaki.

Zajęcia na basenie

W ramach programu DSD będziesz mógł spędzić około godziny nurkując w basenie pod opieką swojego instruktora. Po założeniu przygotowanego dla ciebie wcześniej sprzętu i zanurzeniu pod wodę, wykonasz kilka podstawowych ćwiczeń związanych z procedurami podczas nurkowania. Resztę czasu będziesz mógł spędzić na swobodnym pływaniu pod wodą i czerpaniu radości się z nowego doświadczenia. Zajęcia przeprowadzamy w basenie o głębokości do 2,1m lub za dopłatą w basenie Deepspot w Mszczonowie.

Co daje program?

Jest to najprostszy sposób aby przekonać się czy rzeczywiście nurkowanie jest tak wspaniałym doświadczeniem jak mówią inni. Po wyjsciu z basenu, instruktor wręcza dyplom poświadczający ukończenie programu DSD PADI. Umiejętności nabyte podczas części teoretycznej jak i basenowej, mogą być wykorzystane jako zaliczenie pierwszych zajęć kursu PADI Open Water Diver.

Cena kursu

250 PLN

Zapisz się już dziś...

Cena zawiera:

  • Godzinne nurkowanie na basenie
  • Wykład z podstaw teorii nurkowania
  • Komplet sprzętu na czas kursu

Koszty dodatkowe:

  • Deepspot +100zł

Kontakt

 

Centrum Nurkowe Nurkowanie.pl

tel. 22 844 91 04

nurkowanie@nurkowanie.pl

ul. Grójecka 40A

02-320 Warszawa

 

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 18:00

Sob: nieczynne

 

 

 

Kontakt - Sklep | Serwis

tel. 601 336 507

sklep@nurkowanie.pl

 

Kontakt - Szkolenia | Wyjazdy

tel. 793 981 983

nurkowanie@nurkowanie.pl